Hakkımızda

Dünyada kabul görülen suyun bebekler üzerindeki eşsiz etkisi ve bebek masajının faydalarının bir arada sunulduğu; doğum öncesi ve sonrası yorulan anne ve babaların günlük stresini ve tüm yorgunluğunu kapıda bıraktığı, rahat, sakin ve keyifli ortamın tadını çıkarmaları için, onlar adına her detayın düşünüldüğü, ailecek kaliteli vakit geçirebilmelerine olanak sağlayan bir bebek Spa merkeziyiz.

Merkezimizi hizmete açmadan önce bütün eğitimlerimizi tamamlayıp, merkezimizle ilgili bütün fizibilite çalışmalarımızı tamamladık.

Siz değerli annelerimizin yaşam standartlarını arttırabilmek ve floating (suda dans) yöntemiyle bebeklerimizin zihinsel ve motor becerilerinin gelişmesine destek sağlamak amacıyla hizmet vermeye başladık.

Bebeklerimizin gelişiminin en hızlı olduğu 0-12 aylık zaman diliminde bütün gelişim alanlarını içine alarak zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak sağlıklı bireyler yetiştirmenin ilk adımlarını birlikte atacağız.

Bebeklerimizin öğrenirken keyif almasını sağlayarak, sağlıklı gelişimlerini desteklemeyi amaçlıyoruz. Bebeklerimizin sağlıklı gelişimlerini desteklerken, hijyenik koşulları sağlamayı ön planda tutmaktayız.

Bebek Masajı bebeğinizi daha iyi tanımanıza, onunla daha kuvvetli bir ilişki kurmanıza ve bebeğinizin kendini güvende hissetmesine yardımcı olmaktadır. Siz değerli ailelerimizin bu özel anlarına eşlik edebilmek için hijyenik ve huzur dolu bir ortam sağlamaktayız.

WhatsApp WhatsApp
Telefon 0505 596 13 44
Email info@goldbabyspa.com
Adres
Mevlana mah. Org. Hulusi Akar Bul. Selenay Apt. 292/A Talas/Kayseri