COVID-19 ve Hijyen-Temizlik tedbirleri

Sizin ve bebeğinizin sağlığı bizler için her şeyden daha önemli!

Merkezimizde daima maximum düzeyde uyguladığımız hijyen kurallarıyla siz de gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

Merkezimize girişlerde hijyen noktası bölümünde el dezenfektanı ve ateş ölçümü yapılmakta ve gelen misafirlerimiz galoşsuz merkeze alınmamaktadır.

Merkezimiz hergün, her seanstan önce ve sonra düzenli ilaçlanma temizlenip, havalandırılıp, dezenfekte edilmektedir.
Jakuzi sularımız her bebeğe özel olarak yenilenmekte ve seans öncesi havuzlarımız dezenfekte edilmektedir.
Merkezimiz randevu sistemi sayesinde çalışmakta ve randevular yoğunluk olmayacak şekilde belirli aralıklarla düzenlenmektedir. Seanslarımız aileye özel olup, her seansta merkezimize yalnızca bir aile kabul etmekteyiz.
Covid tedbirleri gereğince havuz odalarımızda sadece 4 kişi bulunabilmekte, 4 kişiden fazla gelen ailelerimizin misafirlerini havuz odalarını görebilecekleri cam pencere ve duvarları olan lobi odamızda misafir etmekteyiz.
Merkezimizde havuz ve masaj için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler tek kullanımlıktır. Boyun simitlerimiz ve masaj masalarımız da her seans öncesi bebeklerimizin sağlığı için dezenfekte edilmektedir.
Salonumuz doğal yöntemler ile havalandırılmaktadır. Virüsü ve bakterileri yayan klima vb. Cihazlar asla kullanılmamaktadır.

Merkezimizde havuz dezenfeksiyon işlemleri aşağıda belirtilen sırayla yapılabilmektedir:
1)Jakuzi suyu doldurulmadan önce havuzlarımız kimyasal içermeyen bebek dostu temizlik ürünleriyle yıkanıp temizlenmektedir
2)Temizlenip yıkanan havuzumuzun her köşesi buhar makinası ile dezenfekte edeilmektedir.
3)Son aşamada tüm zararlı virüslere karşı mücadelede dezenfeksiyon ve sterilizasyon sağlama amaçlı 3 aşamalı Nano püskürtme özelliğini taşıyor, en son teknoloji Nano Dezenfektan makinası (Nano Disinfectant Machine) kullanılıyor.
4)Seans sonrası kişiye özgü hazırlanmak üzere jakuzi suyu boşaltılarak aynı işlemler tekrarlanır ve havuz bir sonraki seansa hazır hale getirilir.

WhatsApp WhatsApp
Telefon 0505 596 13 44
Email info@goldbabyspa.com
Adres
Mevlana mah. Org. Hulusi Akar Bul. Selenay Apt. 292/A Talas/Kayseri