Bebek Spa Seansı Önce Bilinmesi Gerekenler

Bebeğinizin merkezimizden maksimum fayda alması ve sağlıklı bir seans geçirmesi için seans öncesi bilinmesi gerekenleri sizler için derledik.

Merkezimiz tamamen sizin ve bebeğinizin konforu ve mutluluğu için en ince ayrıntısına kadar dizayn edilmiştir.

  1. Bebeğinizin merkezimizden maksimum fayda sağlaması için tok olması ve dinlenmiş (uykusunu almış) olması çok önemlidir.
  2. Bebeğinizin uyku saatinin sonunda gelmenizi ve bebeğinizi eğer karnı aç ise emzirme odamızda beslemenizi öneririz. Bunu yapmak için randevunuzdan en az 15 dakika önce merkezimize gelmenizi tavsiye ederiz.
  3. Bebeğinizin mamayla beslenmesi veya emziğe ihtiyacı olması dışında, günlük kullandığınız bezinin dışında ziyaret için herhangi bir şey getirmenize gerek yoktur. Mayo bezleri, alt açma örtüsü ve dört katlı müslin havlu bizim tarafımızdan size özel hijyenik olarak paketlenmiş tek kullanımlık poşetlerde temin edilmektedir. Hava durumuna göre bebeğinizin battaniyenisini yanınızda bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.
  4. Ziyaretlerimizin 0-12 aylık bebeklerden başlayarak 36 aya kadar olan bebeklerimiz için olduğunu belirtsek de, program yeni doğan bebeklerle başlayacak şekilde tasarlandığından, ilk ziyarete bebeğinizi mümkün olduğunca erken getirmenizi öneririz.
  5. 4 kilograma ulaşmış bebeklerimiz ile 18 kilograma ulaşmış tüm bebeklerimizi merkezimizde ağırlayacak alt yapıya sahibiz.
  6. Randevu oluşturduktan sonra bebek ve bebeğe eşlik edecek kişilerde hastalık/corona bulgularına rastlarsanız diğer ailelerimizi ve bebeklerimizin sağlığını riske atmamak için lütfen randevunuzu ertelemek için bize ulaşın.
  7. 36 aylıktan büyük çocukların Baby Spa'ya girmesine izin verilmemektedir.
WhatsApp WhatsApp
Telefon 0505 596 13 44
Email info@goldbabyspa.com
Adres
Mevlana mah. Org. Hulusi Akar Bul. Selenay Apt. 292/A Talas/Kayseri