Anne Masajı

Ne zaman kendimizi bitkin ve yorgun hissetsek aklımıza ilk gelen şeylerden biri masaj oluyor. Kişisel bakım için zaman ayırabildiğimiz anda kendimizi en yakın SPA merkezine atarak gün boyu masaj yaptırmak ve birbirinden farklı terapileri denemek istiyoruz. Rahatlatıcı özelliği herkes tarafından bilinen masaj terapilerinin bilinmeyen pek çok yararı da bulunuyor.

Vücudun belirli bölgelerine odaklanan veya doğanın armağanı olan bitkisel aroma ve yağlardan yararlanan masajlar sayesinde bir çok farklı fiziksel ağrının azaltılması mümkündür.

Bizim için yalnızca miniklerimiz değil onlar için emek veren ve yorulan annelerimiz de çok değerli. Bu yüzden merkezimizde bebeklerimizin değerli annelerinin de konforunu düşündük ve anne masajı hizmetimizi dahil ettik.

Seanslarımız yaklaşık olarak 45 dk - 1 saat arası sürmekte ve ayaklardan başlanarak tüm vücuda uygulanabilmektedir.

Peki,
"Bebeği olmayan kişiler de masaj hizmetinden yararlanabilir mi?"

Anne masajı olarak isimlendirsek de hizmetimizden 18 yaşını tamamlamış tüm bayanlar faydalanabilmektedir. Masaj hizmetimiz masöz tarafından yapılabilmektedir. Merkezimizdeki tüm çalışanlar kadındır ve seans oluşturulabilen saatte bebek spası dahil başka hiçbir seans kabul edilmemektedir.

Seans içinde fiziksel rahatlamanın yanında sizi psikolojik olarak da rahatlatmak için müzik ve tütsüler kullanmaktayız. Seans bitiminde rahatlayan danışanımıza türk kahvesi ikramımız bulunur.

Anne masajı hizmeti alan herkese bebek spa seanslarımızda %10 indirimimiz bulunur.

Masajımız bayanlara özel olup, erkekler için masaj hizmetimiz bulunmamaktadır.

WhatsApp WhatsApp
Telefon 0505 596 13 44
Email info@goldbabyspa.com
Adres
Mevlana mah. Org. Hulusi Akar Bul. Selenay Apt. 292/A Talas/Kayseri