0-3 Yaş VIP Oda

Kayseri'nin En Büyük Ve En Ferah Bebek Spa Merkezi Olan Merkezimiz 0-3 Yaş Bebekler İçin VIP Oda Hizmeti Vermekteyiz.

Merkezimizde tercih edebileceğiniz, standart 0-12 ay çift havuz odamız ve 0-36 ay vıp büyük havuz odamız bulunur. Randevu oluşturduğunuz saatte sizin dışınızda diğer bir aile kabul edilmemekte, tüm merkezimiz sizin konforunuz ve mahremtiyetinize özel olarak tek kişilik hizmet sunmaktadır.

İkiz, kardeş, kuzen ve kanka bebeklerimizin aileleri birlikte gelmek isterlerse çift havuz odamızda bebeklerimizi ayrı ayrı havuzlarda yan yana alabilmekteyiz.

İkiz, kardeş, kuzen ve kanka bebeklerimiz için aynı gün oluşturulabilen randevularda %10 indiririmiz bulunur.

Merkezimize gelen her bebeğimize bizden bir hatıra olarak el-ayak izi kartı hediyemizdir.

Ayrıca bebeklerimizin yorulan anneleri de bizim çok değerli. Bu yüzden eli öpülesi annelerimizin bir nebze olsun yorgunluğunu alabilmek için seans içinde anne el masajı hediyemiz de bulunur.
Merkezimizde 3 farklı bebek anı köşesi(safari, spa, bulut) ve 3 farklı aile anı köşesi bulunur. Tüm fotoğraf çekimleri ücretsizdir.

10'dan fazla farklı havuz konsept seçeneğimizle bebeğinizin spa tecrübesini eğlenceli hale getiriyoruz. Tüm havuz süslemelerimiz ve seçeceğiniz konseptler ücrete dahil olup, ekstra ücretlendirme bulunmamaktadır.

Seanslarda ihtiyaç duyduğunuz boyunluk, mayo bez, 4 katlı müslin havlu, alt açma bezi, bitkisel masaj yağları merkezimiz tarafından ücretsiz olarak tek kullanımlık hijyenik poşetlerde kişiye özgü olarak hazırlanmaktadır.

Seans içinde ailelerimize özel sıcak, soğuk ikramlar ve servisler seans ücretlerine dahildir.

Seanslar havuz, masaj ve fotoğraf çekimi olarak toplamda 1-1 buçuk saat arası sürmektedir.

Merkezimize gelen ailelerimiz dilerlerse bebeklerinin boy ve kilogram ölçümünü de yapabilmektedir.

Hijyen ve sağlık kuralları gereği her havuz bebeklerimize özel olarak seans bundan önce 3 kademeli olarak kimyasal içermeyen ürün ve araçlarla dezenfekte edilerek sıfırdan doldurulmaktadır. Aynı havuzun içerisine kardeş ya da akraba dahi olsa birden çok bebek alınmamaktadır. Bu konu da siz kıymetli ailelerimizden anlayış rica ediyoruz.

WhatsApp WhatsApp
Telefon 0505 596 13 44
Email info@goldbabyspa.com
Adres
Mevlana mah. Org. Hulusi Akar Bul. Selenay Apt. 292/A Talas/Kayseri